27. a 28. 10. – Prohlídky s rozšířenou ochutnávkou piva

Přijeďte poslední říjnový víkend do Velkých Popovic, kde na vás čeká prohlídka pivovaru se speciální rozšířenou ochutnávkou různých druhů piv Velkopopovický Kozel!

Poznáte příběh zakladatelské rodiny Ringhofferů, nahlédnete pod pokličku velkopopovickým sládkům, kteří od dob uvaření první várky dodržují tradiční recepturu a kladou důraz na dobře odvedenou řemeslnou práci. Provedeme vás historickou i současnou varnou a ukážeme vám sklepy, kde naše pivo kvasí a zraje. Podíváte se i na stáčírnu lahví a sudů, expozici pivních obalů a na závěr se setkáte s živým maskotem pivovaru – kozlem Oldou.

Během prohlídky budete mít možnost ochutnat nefiltrované světlé a tmavé pivo Velkopopovický Kozel a nový Mistrův ležák!

Prohlídky se budou konat oba dny v  11:00, 13:00 a 15:00 hodin za standardní vstupné.

TIP NA NEDĚLI: Nasedněte přímo v Praze na Hlavním nádraží v 10:22 hodin na Kozel expres, který vás malebnou krajinou doveze až přímo do pivovaru. V ceně jízdenky 390Kč /osobu je zahrnuta i zpáteční cesta a prohlídka pivovaru. Prohlídku můžete absolvovat v 11:40 hodin, ihned po příjezdu, anebo pak od 13:00 hodin. Vlak se na cestu zpět vydá z Velkých Popovic ve 14:40 hodin a do Prahy dorazíte v 15:39 hodin.  Doporučujeme si zakoupit jízdenku předem online.