4. 5. - DEN SVATÉHO FLORIÁNA

Oslavte s námi v pivovaru svátek patrona všech hasičů v sobotu 4. května od 12 do 18 hodin. Přímo v pivovarském parku dobrovolní hasiči z Velkých Popovic a Pyšel předvedou praktickou ukázku hasičské techniky. K vidění bude i historický stroj české značky Ebert, u kterého vám poodhalí i něco z historie.

Každou hodinu od 12 do 17 hodin se můžete těšit také na speciální prohlídky pivovaru s rozšířenou degustací piva ve sklepích. Ochutnáte tam prvně květnovou Volbu Sládků, Polotmavý ležák Eldorado.

Občerstvení z Kozlovny a pivo od zdroje je samozřejmostí. Navíc k poslechu zahraje rocková kapela Rozmetadlo a chystáme i další zpestření.

TIP na výlet: Vydejte se z Prahy vlakem Kozel expres přímo do Velkých Popovic. Motorák vyjíždí v sobotu v 10:20 hodin v ze zastávky Praha hlavní nádraží a do Velkých Popovic dorazíte za necelou hodinu. Projdete si 90ti minutovou prohlídkovou trasu pivovaru, kde se dozvíte vše o historii a výrobě Velkopopovického Kozla a poté budete mít čas se pokochat přehlídkou hasičů a občerstvit se. Vlak odjíždí zpět ve 14:40 hodin. Zpáteční jízdné i s prohlídkou stojí 430 Kč a jízdenky doporučujeme zakoupit předem online nebo pak na pokladnách Českých drah.