Každou sobotu - KOZEL EXPRES

Zpestřete si soboty netradičním výletem vlakem z Prahy do pivovaru! Od dubna do konce září 2019 bude vyjíždět tento pravidelný spoj Kozel expres.

Motorový vůz řady 810 v retro nátěru 80. let minulého století vyjede v 10:20 hodin z pražského Hlavního nádraží a doveze vás v 11:18 hodin přímo do Velkých Popovic. Tam na vás bude čekat průvodce, který vás dovede do pivovaru a vydá se s vámi za poznáním výroby Velkopopovického Kozla.

Během prohlídky poznáte bohatou historii pivovaru. Zjistíte, jak se vaří poctivé pivo a sami si jej vyzkoušíte i načepovat. Ochutnávka piva v ležáckých sklepech a seznámení se s živým maskotem kozlem Oldou je samozřejmostí. Vlak odjíždí zpět ve 14:40 a do hlavního města se vrátíte v 15:32 hodin. Za jízdenku do Kozel expresu zaplatíte 430 Kč. V této ceně je zahrnuto nejen zpáteční jízdné, ale také prohlídka pivovaru s krátkou školou čepování piva. A pokud si dáte v Kozlovně oběd, můžete si k němu dopřát jedno velké pivo zdarma. Doporučujeme si zakoupit online jízdenky předem  nebo na pokladnách ČD. Doprodej pak probíhá přímo ve vlaku.

Výlet vlakem Kozel expres vám zaručí parádní výlet za pivem! Těšíme se na vás!