REGIONÁLNÍ DEN PID S KOZEL EXPRES – 12. 10. 2019

V sobotu 12. října se koná ve Strančicích Regionální den PID zaměřený nejen na historickou dopravní techniku. Těšit se můžete na tradiční nostalgické jízdy autobusy a vlaky v okolí Ladova kraje a hlavně i na náš Kozel expres, který vás odveze přímo do pivovaru ve Velkých Popovicích!

Vyrazte na výlet do malebného Ladova kraje a Pivovaru Velké Popovice, který patří k nejkrásnějším u nás. Přivítá vás zde sám baron František Ringhoffer osobně, a kdo ví, třeba si s vámi připije na zdraví!

Na prohlídkové trase se dozvíte o zakladatelské rodině Ringhofferů a poznáte podnikatelský příběh, který zanechal v našem regionu nesmazatelnou stopu. Seznámíte se s historií a rozvojem pivovaru i značky Velkopopovický Kozel. Uvidíte historickou i současnou varnu, v pivovarských ležáckých sklepích ochutnáte nefiltrované pivo z unikátního výčepu. Po průchodu téměř 40 metrovým pivním tunelem dojdete na stáčírnu, kde se pivo chystá ke spotřebiteli. Na konci prohlídkové trasy potkáte živého maskota pivovaru, kozla Oldu. V prostoru návštěvnického centra si můžete v Kozlím obchůdku vybrat  originální pivní dárky svým přátelům a známým.

Časy speciálních prohlídek:

11:00,  11:15,  12:30,  13:00,  14:00,  14:15,  15:30,  15:45  

 

Speciální vstupné 100,- Kč

Další informace o chystaném programu Regionálního dne PID.