Street Food Festival - 29.8.2020

Přijďte ochutnat to nejlepší ze světového street foodu! V sobotu 29. srpna si od 10 do 20 hodin v pivovaru Velké Popovice užijete den ve společnosti dobrého jídla a pití.

Vybírat si budete ze široké nabídky asijských specialit, čerstvých ryb, šťavnatých burgerů či tradičních pokrmů z dalekých zemí. Pokud si potrpíte na sladkosti, jistě vás potěší výběr z dozlatova usmažených koblížků, křehkých vaflí, lehkých makronek, ledových nanuků a dalších dezertů. A samozřejmě se můžete těšit na poctivé velkopopovické pivo!

Během sobotního odpoledne můžete také vyrazit za poznáním historie pivovaru Velké Popovice na komentovanou prohlídku. V časech 11, 12, 13, 14, 15 a 16 hodin vás seznámíme se zakladatelskou rodinou Ringhofferů, navštívíte současnou i historickou varnu a potkáte se s živým maskotem – kozlem Oldou. Vstupenky na prohlídku můžete zakoupit předem ONLINE.

Navíc pro vás máme tip na skvělý výlet! Přijeďte v sobotu vláčkem Kozel expres, který vyjíždí v 10:19 hodin z pražského Hlavního nádraží a odveze vás přímo do našeho malebného pivovaru. Cena jízdenky je 430 Kč a zahrnuje cestu vlakem i prohlídku pivovaru. Více informací o Kozel expresu najdete zde.

Během dne bude vlak také pendlovat mezi zastávkami Strančice a Velké Popovice. Jednosměrné jízdné činí 50 Kč. Jízdní řád najdete níže.

Nezapomeňte také navštívit Kozlí obchůdek, kde si můžete zakoupit pivní sklenice, oblečení s kozlí tématikou nebo čerstvě stočené pivo Velkopopovický Kozel Černý nebo Mistrův ležák v jednolitrových patentních lahvích.

Těšíme se na vás!