Vepřové hody v pivovaru – 14.3.2020 - ZRUŠENO

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví rušíme akci Vepřové hody, a to bez náhrady termínu. Děkujeme za pochopení!

Již tradiční 11. ročník vepřových hodů se uskuteční v sobotu 14. března od 9 do 15 hodin v pivovarském parku. Nenechte si ujít zabijačkové speciality a jízdu speciálním vlakem, který vyjede přímo z pražského hlavního nádraží.

Zruční řezníci připraví jitrnice, prejty, polévky, tlačenku, guláš, škvarky a další nejen zabijačkové dobroty, které budou k ochutnání na místě i k zakoupení s sebou domů. K vidění budou ukázky plnění jitrnic a výroba tlačenky. O dobrou náladu se postará živá muzika a na čepu bude samozřejmě čerstvé poctivé velkopopovické pivo.

Zpestřením tradiční akce bude jízda motorákem, který vás přímo z pražského hlavního nádraží odveze v 10:14 hodin do Velkých Popovic. Cestou se během hodinové jízdy pokocháte malebnou krajinou, do pivovaru dojdete příjemnou procházkou za deset minut a vy si tak užijete den naplno se zabijačkovými specialitami a Kozlem. Zpět do Prahy vás vlak odveze ve 14:30 hodin. Jednosměrné jízdné stojí 100 Kč/ osobu, kdy jízdenky doporučujeme koupit předem prostřednictvím online prodeje.

Dej Bůh štěstí a na vepřových hodech na viděnou!