Kozel expres

https://www.kozel.cz/sites/kozel_cz/files/vlak-header.jpg
  • Nezapomenutelný výlet do pivovaru vlakem Kozel expres
  • Odjezd každou sobotu v 10:19 hodin z pražského Hlavního nádraží
  • Poznejte příběh piva Velkopopovický Kozel a užijte si degustaci nefiltrovaného Kozla
  • Jízdenky v ceně 430 Kč zahrnují cestu i prohlídku pivovaru

KOUPIT KOZEL EXPRES

Přemýšlíte kam o víkendu na výlet? Co takhle jízda vláčkem přímo do pivovaru, kde si dopřejete chuť poctivého velkopopovického piva? Tak pojeďte s námi!

Každou sobotu v 10:19 hodin vyjíždí z pražského Hlavního nádraží speciální vlak Kozel expres, který vás během hodiny odveze až do našeho malebného pivovaru. Vlak bude jezdit pravidelně každou sobotu od 13. června až do 19. září 2020.

Při příjezdu do Velkých Popovic si vás přímo u vlaku vyzvedne pivovarský průvodce a během desetiminutové příjemné procházky dovede do pivovaru. Seznámíte se se zakladatelskou rodinou Ringhofferů, poznáte jak historickou část, tak i současnou část výroby, kde se pivo vaří. Okouzlí vás ležácké sklepy, kde si vychutnáte degustaci nefiltrovaného velkopopovického piva. Na závěr prohlídky pozdravíte kozlíka Oldu, který na náš pivovar vždy dohlíží. Kozel expres vyjede zpět do Prahy ve 14:40 hodin, tedy máte po prohlídce hodinku a půl času na výborný oběd hned vedle pivovaru, ve Velkopopovické Kozlovně, kde si  můžete dopřát ještě pivo Kozel zdarma (pro starší 18 let).

Jízdenku v ceně 430 Kč doporučujeme zakoupit předem online. Případně doprodej vstupenek probíhá přímo ve vlaku Kozel expres. V ceně je zahrnuta prohlídky pivovaru, zpáteční jízdenka a 1x pivo ve Velkopopovické Kozlovně k obědu.