Kozel expres

https://www.kozel.cz/sites/kozel_cz/files/vlak-header.jpg
  • Nezapomenutelný výlet do pivovaru vlakem Kozel expres
  • Odjezd každou sobotu v 10:19 hodin z pražského Hlavního nádraží
  • Poznejte příběh piva Velkopopovický Kozel a užijte si degustaci nefiltrovaného Kozla
  • Jízdenky v ceně 430 Kč zahrnují cestu i prohlídku pivovaru

Poslední jízda vlakem Kozel expres je za námi. Těšíme se na vás opět příští rok!

KOUPIT KOZEL EXPRES

Přemýšlíte kam o víkendu na výlet? Co takhle jízda vláčkem přímo do pivovaru, kde si dopřejete chuť poctivého velkopopovického piva? Tak pojeďte s námi!

Každou sobotu v 10:19 hodin vyjíždí z pražského Hlavního nádraží speciální vlak Kozel expres, který vás během hodiny odveze téměř až do našeho malebného pivovaru. Vlak jezdí pravidelně každou sobotu od 13. června až do 19. září 2020.

Doporučujeme vám zakoupit jízdenku na Kozel expres předem! V online prodeji si vložíte do nákupního košíku čas, ve kterém budete absolvovat prohlídku, a to v 11:40 hodin, nebo ve 12:45 hodin. Prohlídka trvá 90 minut, je na vás jestli využijete hodinku volného času na procházku malebnou krajinou nebo obědem z poledního menu ve Velkopopovické Kozlovně, kde navíc k obědu dostanete jeden 0,5l nápoj zdarma.

Kozel expres vyjede ze železniční zastávky Velké Popovice zpět do Prahy ve 14:40 hodin.

Jízdenka stojí 430 Kč a zahrnuje zpáteční jízdenku vlakem, prohlídku pivovaru a 1x nápoj ve Velkopopovické Kozlovně k obědovému menu. Doporučujeme zakoupit jízdenku předem online, kterou stačí předložit ve vlaku pouze na mobilu (není nutné ji tisknout). Případně doprodej vstupenek probíhá přímo ve vlaku Kozel expres.

A co vše se během prohlídky pivovaru dozvíte?

U vlakové zastávky na vás bude již čekat průvodce, který vás během příjemné destiminutové procházky do pivovaru může obohatit o historii vzniku pivovaru. Na prohlídkové trase se pak seznámíte se zakladatelskou rodinou Ringhofferů. Poznáte současnou i historickou část výroby, kde se pivo Velkopopovický Kozel vaří. Na závěr prohlídky pozdravíte samotného kozlíka Oldu, maskota našeho pivovaru, který na náš pivovar vždy dohlíží!

Těšíme se na vás!