Kozel expres

https://www.kozel.cz/sites/kozel_cz/files/vlak-header.jpg
  • Vydejte se vlakem Kozel expres do pivovaru
  • Odjezd ve 10:20 hodin každou sobotu ze zastávky Praha hl. nádraží
  • Poznejte malebný velkopopovický pivovar a jeho bohatou historii
  • Zakupte si jízdenky online

Zpestřete si sobotu netradičním výletem! Motorák s označením 810 v retro nátěru 80. let minulého století vás doveze přímo z Prahy do Velkých Popovic.

Kozel expres vyjíždí každou sobotu od 6. dubna až do 28. září (vyjma soboty 8. června) v 10:20 hodin ze zastávky Praha hlavní nádraží a do Velkých Popovic přijedete v 11:18 hodin. Na zastávce vás uvítá průvodce a příjemnou desetiminutovou procházkou dojdete společně do pivovaru. Během následující prohlídky se seznámíte s výrobou a historií piva Velkopopovický Kozel. Sami si také poctivé pivo zkusíte i načepovat a v ležáckých sklepích si vychutnáte jeho nefiltrovanou podobu. Závěrem se setkáte s živým maskotem pivovaru - kozlem Oldou! Pokud si zajdete na oběd do přilehlé Kozlovny, pak dostanete jedno velké pivo k obědu zdarma.

Vlak odjíždí zpět ve 14:40 a do hlavního města se vrátíte v 15:32 hodin.

Za jízdenku do Kozel expresu zaplatíte 430 Kč. V této ceně je zahrnuto nejen zpáteční jízdné, ale také prohlídka pivovaru s krátkou školou čepování piva.

Doporučujeme si zakoupit online jízdenky předem nebo na pokladnách ČD. Doprodej pak probíhá přímo ve vlaku. Doprodej pak probíhá přímo ve vlaku.