Kozlí výprava do pivovaru

https://www.kozel.cz/sites/kozel_cz/files/201603/1_3.jpg

 

  • Zážitkový program je možné absolvovat v minimálním počtu 10 osob, maximálně však pro 40 osob
  • Poznejte historii Velkopopovického Kozla na prohlídce pivovaru
  • Absolvujte školu čepování piva zakončenou Kozlovo výučním listem
  • Užijte si tříhodinové posezení ve Velkopopovické Kozlovně, které zahrnuje konzumaci tankového piva Velkopopovický Kozel 11° a občerstvení – pečená masa

 

Poznejte příběh Velkopopovického Kozla

Vypravte se s kamarády na Kozlí výpravu do Velkých Popovic! Seznámíte se s historií pivovaru, poznáte, jak se vaří pivo, a ochutnáte nefiltrovaného Kozla přímo v ležáckých sklepech.

Na prohlídce s průvodcem navštívíte současnou a historickou varnu, kde se seznámíte s procesem výroby piva a surovinami, které pro naše pivo používáme. Poznáte bohatou historii pivovaru a příběh zakladatelské rodiny Ringhofferů. Uvidíte také stáčírnu lahví a sudů, expozici věnovanou exportu a pivovarské ležácké sklepy.

Odhalte tajemství správného čepování piva

Po prohlídce pivovaru na vás čeká škola čepování piva. V prostorách historické varny z roku 1928 se dozvíte vše o správné péči o pivo, naučíte se čepovat poctivé pivo přímo od pivovarského odborníka a získáte Kozlův výuční list. Na závěr na vás čeká posezení v nedaleké Velkopopovické Kozlovně. Na zdraví!

Na závěr vás čeká tříhodinové posezení v nedaleké Velkopopovické Kozlovně s tankovým pivem Velkopopovický Kozel 11´a pečeným masem. Celý zážitkový program trvá 6 hodin a je určen výhradně pro starší 18 let. Na zdraví!